Srdička *226*_Moje_ SBSrdička *226*REKLAMY --ZDE--

Kiss me baby *1735*NESPŘÁTELUJUKiss me baby *1735*

Srdička *226*Potřebuju hlásnout 5.kolo FINÁLE jsem tam jako Demi Lovato --HERE--Díky mocSrdička *226*

Srdička *226*A--TADY-- jsem tak jako Anul@ a Miley Cyrus je to 2.kolo móóc vám opravdu děkujuSrdička *226*


Hlasujte v soutěži SONM --KLIK--

Kdo chce design --TADY-- nastavování sami a který už někdo bude mít tak už ho 2 mít nemůže!!!


Srandáááá

12. dubna 2009 v 17:46 | anu--shi |  Zábava
1) Vězeňský dozorce se ptá trestance: "Jak je možné, že vás nechodí nikdo navštěvovat? To nemáte žádné příbuzné?" "Mám, ale všichni jsou tady." 2) Muž zabije nevěrnou manželku a zakope ji na zahradě. Jeho čin je však brzy odhalen, protože na zahradě čouhá ze země obnažený zadek zavražděné. Při vyšetřování se policisté diví: "Proč jste ji nezakopal hlouběji? Vždyť jste musel vědět, že ji takhle snadno najdeme." Muž pokrčí rameny: "Víte, mně se v tom dobře parkovalo kolo." 3)
Přijde cikán na nádraží k pokladně a říká: "Jednu jízdenku." "Kam?" "Asi do ruky, ne?" 4)Babička se ptá Aničky: "Aničko jakou chceš padesátikorunu, papírovou nebo kovovou?".Anička odpoví: "Já bych chtěla kovovou, ale zabal mi jí do tý papírový, ať se nepoškrábe." 5)Pepík se ptá tatínka jak to že je Rudé moře rudé,tatínek odpoví jestli se ho nemůže zeptat na lepší otázku,tak Pepík se ptá jak to že je Černé moře černé. 6)Pepíček jde ze školy příde dom a říká mamince že se naučil počítat do patnácti,maminka říká Pepíčkovi tak zpust Pepíčku:1,2,3,4,6,7,8,9,10,11,13,14,15 a maminka říká Pepíčkovi:Pepíčku kdes nechal 5 a 12?maminko 5 jsem dostal ve škole a 12 v hospodě (za rohem). 7)Zajíc sedí na pařezi a kouří,přijde kráva a říká zajícovi:no zajíci takovej malej a kouří,zajíc říká krávě:no krávo taková velká a nenosí podprsenku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Emma Emma | 16. dubna 2009 v 16:07 | Reagovat

TY vtipi jsou fakticky dobrý,líbí se mi a jsou moc srandovní.....   :-)   :-D  :-)    :-D

2 Jenny Jenny | 16. dubna 2009 v 16:12 | Reagovat

Cleo vtipi jsou moc dobré a srandovní  jjjjjjjjjjjjjsoooooooouuuuuuuuuuu mmmmmmooooooooooocccccccccc bbboooooožžžžžžžžžžííííííííííííííííí.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama